BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT

Kochani Parafianie!
Zgodnie z zarządzeniem Przewodniczącego KEP Ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, jak również i naszego Pasterza Ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi w kościołach w Polsce 25 marca br (środa) w Uroczystość Zwiastowania NMP w czasie Mszy św. Parafianie wraz ze swoimi duszpasterzami mają dokonać uroczystego zawierzenia Polski i siebie Niepokalanemu Sercu NMP.
Niestety wspólne zawierzenie w kościele stało się niemożliwe ze względu na wprowadzone przez Polski Rząd obostrzenia dotyczące m.in. liczby uczestników na liturgii – ograniczenie do 5 osób nie wliczając odprawiającego liturgię.
Zachęcam Was kochani Parafianie do oglądania i uczestniczenia w ogólnopolskich transmisjach Mszy św. w czasie których będzie dokonany akt zawierzenia.
Ponad to Przewodniczący KEP odpowiadając na prośbę Ojca świętego Franciszka, prosi, aby również w tym dniu 25.03.br. o godz. 12.00. we wszystkich Katedrach i Kościołach w Polsce i na świecie, biskupi i kapłani odmówili modlitwę: Anioł Pański, Ojcze nasz, 3x Zdrowaś Maryjo i modlitwę w intencji ustania epidemii koronawirusa, za chorych, za służby medyczne oraz za zmarłych.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.