KOLĘDA 2022

Wizyta duszpasterska – kolęda w naszej parafii w tym roku będzie miała dwa etapy, ze względu na panującą pandemię i z tym związane obostrzenia sanitarne. Będzie Msza św. i wizyta duszpasterska w domu Parafian na indywidualne zaproszenie (do 2 stycznie br.).

1. Zapraszam wszystkich Parafian, tak jak w zeszłym roku na Mszę św. w waszej intencji. Msze św. będę sprawował w wyznaczone dni i w poszczególnych kościołach naszej Parafii o godz. 15.30. Po Mszy św. przedstawiciel rodziny będzie mógł zabrać do domu przygotowany w kopercie z prośbą o ofiarę na seminarium duchowne obrzęd błogosławieństwa i poświęcenia domu oraz obrazek kolędowy. Kto będzie miał życzenie, może złożyć ofiarę kolędową w czasie Mszy św. lub w innym dogodnym terminie. Ofiara kolędowa będzie podzielona na 3 części: 1/3 tj. 1240 zł (1zł od mieszkańca) zostanie przekazana do Kurii Metropolitalnej a 2/3 pozostaną do dyspozycji w parafii.

2. Po Mszy św. będę odwiedzał Parafian, którzy wyrazili na to zgodę przez indywidualne zaproszenie. (zgłoszone do 2 stycznia).

3. Ewentualne dodatkowe zaproszenia na kolędę będę realizował po zakończeniu całej kolędy.

PLAN KOLĘDY:

7.01.2022 piątek; Długie, Msza św. g. 15.30. zapraszam mieszkańców: od strony Lutkowa do kościoła oraz od nr 1 do świetlicy wiejskiej i nr 23.
Po Mszy św. wizyta duszpasterska u mieszkańców tej strony wioski na zaproszenie.

8.01. 2022 sobota; Długie, Msza św. g. 15.30. zapraszam mieszkańców od str remizy w stronę Płątkowa i Płątkowo.
Po Mszy sw. wizyta duszpasterska u mieszkańców tej strony wioski na zaproszenie.

10.01. poniedziałek, Linówko Msza św. g. 15.30. zapraszam mieszkańców Linówka, od str Ińska do przydrożnego krzyża

11.01. wtorek; Linówko, Msza św. g. 15.30. zapraszam mieszkańców Linówka, od krzyża w stronę na Długie i Powalice. Po Mszy św. wizyta duszpasterska na zaproszenie.

12.01. środa; Starzyce, Msza św. g. 15.30. zapraszam mieszkańców od str Chociwla do skrzyżowania oraz 2 bloków przy sklepie.
Po Mszy sw. Wizyta duszpasterska u mieszkańców tej strony wioski na zaproszenie.

13.01. czwartek; Starzyce, Msza św. g. 15.30. zapraszam mieszkańców Alei Kasztanowej. Po Mszy św. wizyta duszpasterska u mieszkańców tej części wioski na zaproszenie.

14.01. piątek, Lutkowo, Msza św. g. 15.30. zapraszam mieszkańców od str Starzyc do Kościoła. Po Mszy św. wizyta duszpasterska u mieszkańców tej części wioski na zaproszenie.

15.01. sobota; Lutkowo, Mosina, Msza św. g. 15.30. zapraszam mieszkańców od str cmentarza do kościoła, przy kościele i dalej w stronę na Długie. Po Mszy św. wizyta duszpasterska u mieszkańców tej części wioski na zaproszenie
Kolęda w Mosinie rozpocznie się o godz. 11.00.

18.01. wtorek, Biała, Msza św. g. 15.30. zapraszam mieszkańców od str Długiego do kościoła (1-28). Po Mszy św. wizyta duszpasterska u mieszkańców tej części wioski na zaproszenie.

19.01. środa, Biała, Msza św. g. 15.30. zapraszam mieszkańców od strony Dobrzan do nr 30. Po Mszy św. wizyta duszpasterska u mieszkańców tej części wioski na zaproszenie.