Ogłoszenia duszpasterskie 02.01.2022r. II Nieziela po Bożym Narodzeniu.

1. Msza św. w poniedziałek, wtorek, piątek i sobotę o godz. 10.00. w kaplicy na plebanii.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. o godz. 16.00 w kościele parafialnym.

3. W czwartek 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego potocznie zwana Trzech Króli. Msze św. będą odprawione wg planu niedzielnego. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo kadzidła, kredy i wody.

4. W uroczystość Trzech Króli ogłoszę plan kolędy.

5. W przyszłą Niedzielę 9 stycznia święto Chrztu Pana Jezusa – kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. W polsce tradycyjnie w czasie Mszy św. śpiewamy kolędy i inne pieśni do 2 lutego, również dekoracje świąteczne mogą być do tego dnia.

6. Zachęcam do zamawiania Mszy św. na Niedziele i dni powszednie. Pamiętajmy, że Msza św. i przyjęta komunia św. jest największym i najlepszym darem jaki możemy ofiarować naszym bliskim żyjącym i zmarłym.

7. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby kościoła i parafii.