Ogłoszenia duszpasterskie 02.06.2019r. VII Niedziela Wielkanocna Wniebowstąpienie Pańskie

 1. Rozpoczął się miesiąc czerwiec poświęcony czci NSPJ. Codziennie w naszych kościołach w parafii odprawiamy nabożeństwo z litanią do NSPJ. Uczęszczajmy na te nabożeństwa, aby wynagrodzić Bogu za wszelkie grzechy i nieprawości zdarzające się w naszym życiu.

 1. Nabożeństwa czerwcowe w naszych kościołach w niedzielę przed lub po Mszy św. a w dni powszednie wg planu tygodniowego sprawowania Mszy św. w inne dni odmawiajmy litanię indywidualnie w kościele lub w domu. W kościele parafialnym nabożeństwo ku czci NSPJ o godz. 19.00. Serdecznie zapraszam.

 1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a także święto dziękczynienia za niepodległość. Jako wotum wdzięczności wznosi się i upiększa Świątynia Opatrzności Bożej. Dzisiaj po Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na ten cel. Jednocześnie 50% złożonych ofiar będzie przekazanych do Caritas na kolonie letnie dla dzieci i młodzieży z najbiedniejszych rodzin.

 1. Dzisiaj również Niedziela adoracyjna. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i stosowne modlitwy.

 1. W piątek rozpoczęliśmy modlitwę nowennę do Ducha św. przygotowującą nas do Uroczystości Zesłania Ducha św. przypadającą w przyszłą Niedzielę. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

 1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i modlitwa do św. Anny.

 1. W czwartek 6 czerwca przypada 65 rocznica poświęcenia kościoła w Białej

  z tej okazji zapraszam wiernych całej naszej parafii do uczestnictwa we Mszy św. dziękczynnej o godz. 19.00. Uroczystość naszą rozpoczniemy o godz. 18.00. adoracją Najświętszego Sakramentu i nabożeństwem czerwcowym.

 1. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 10.30.

 1. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najlepsze życzenia.

 1. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na potrzeby i utrzymanie w parafii.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.