OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 02.06.2024 IX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj w kościele parafialnym w czasie Mszy św. sześcioro dzieci przyjmie poraz pierwszy Jezusa eucharystycznego do swojego serca. Bardzo serdecznie dziękuję rodzicom dzieci za przygotowanie dzieci do tej uroczystości, dziękuję za sprzątanie kościoła i terenu wokół, za okolicznościową dekorację i przekazany dar dla naszego kościoła – 4 świece ołtarzowe.
2. W miesiącu czerwcu czcimy NSPJ. Nabożeństwo czerwcowe w kościele parafialnym od poniedziałku do soboty o godz. 19.00.
3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. o godz. 17.00. po Mszy św. nabożeństwo czerwcowe w kościele parafialnym.
4. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała w kościele w Lutkowie o godz. 17.00, po rocesji eucharystycznej poświęcenie ziół i kwiatów.
5. W piątek 7.06. Uroczystość NSPJ, Msza św. w kościele w Białej o godz. 10.00. w tym dniu odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 11.00.
6. W sobotę wspomnienie liturgiczne Niepokalanego Serca NMP, Msza św. w kościele parafialnym o godz. 18.00.
7. Parafianom obchodzącym różne osobiste uroczystości, życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.
8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafialne.
9. Komunikat Kurii Metropolitalnej w Szczecinie: W sobotę 8 czerwca w Pyrzycach odbędą się Archidiecezjalne obchody jubileuzowe w miejscu chrztu udzielonego przez św. Ottona przy baptysterium. O godz. 15.00. poświęcenie zrewitalizowanego baptysterium (ul. Warszawska, park). O godz. 15.15. uroczysta Msza Św. pod przewodnictwem Administratora Apostolskiego Księdza Biskupa Zbigniewa Zielińskiego. Homilię wygłosi Ksiądz Biskup Senior Diecezji Gliwickiej Jan Kopiec
ok. godz. 17.00 – przejście od baptysterium na planty kościoła pw. MB Bolesnej, – spotkanie integracyjno-artystyczne, ul. Staromiejska 28.
10. W zeszłą Niedzielę obchodziłem Jubileusz 25-lecia kapłaństwa, chcę bardzo serdecznie podziękować wszystkim za modlitwę w mojej intencji, dziękuję wszystkim za udział fizyczny i duchowy w taj uroczystości. Za sfinansowanie i przygotowanie różnego rodzaju jedzenia, ciast, napojów. Za przygotowanie namiotów, stołów, ławek, aby każdy mógł usiąść i posilić się. Dziękuję za zorganizowanie i poprowadzenie turnieju piłkarskiego. Za Wasz dar serca niech Pan Bóg wynagrodzi błogosławieństwem.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.