Ogłoszenia duszpasterskie 02.08.2020r. XVIII Niedziela zwykła.

1. Dzisiaj Niedziela adoracji Najśw. Sakramentu.
2. W ubiegłą Niedzielę przeżywaliśmy uroczystość odpustową. Bardzo serdecznie dziękuję Paniom i Panom za zaangażowanie i wszelką pomoc w przygotowaniu odpustu. Ofiary składane do puszki za ciasto, kiełbaski i książki wyniosły 1380zł.

3. W sobotę o godz. 12.00. w Linówku dwoje dzieci przystąpi do I Komunii św. Spowiedź św. dla dzieci z Linówka – w piątek o godz. 16.00.

4. W Niedzielę o godz. 8.30. w Lutkowie troje dzieci przystąpi do I Komunii św. Spowiedź św. dla dzieci z Lutkowa – w piątek o godz. 18.00.

5. W czwartek święto Przemienienia Pańskiego.

6. W przyszłą Niedzielę ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego i na KUL.

7. Ubezpieczenie kościołów naszej parafii na rok 2020/2021 wynosi 560zł. Dzieląc na 5 kościołów opłata na kościół wynosi 112zł. Proszę o zebranie pieniędzy na ten cel.

8. Jubilatom i solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia.

9. Bóg zpłać za ofiary składane na tacę na utrzymanie parafii. Kwota zebrana na remont kościoła zwiększyła się o 1380zł i wynosi obecnie 20440zł.