Ogłoszenia duszpasterskie 03.10.2021r. XXVI Niedziela zwykła.

1. Nabożeństwa Różańcowe odprawiane będą w kościołach naszej parafii: Starzyce – poniedziałek g. 17.00;
Linówko – wtorek g. 17.00;
Długie – środa g. 17.00;
Lutkowo – czwartek g. 15.00;
Biała – piątek g. 17.00.

2. W środę w kościele parafialnym Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy i Msza św.

3. W czwartek 7.10. wspomnienie liturgiczne NMP Różańcowej, Msza św. w Lutkowie o g. 15.00.

4. W Niedzielę 10.X. Będziemy obchodzić XXI Dzień Papieski pod hasłem: Nie lękajcie się. Tradycyjnie po Mszy św. będzie można złożyć ofiarę do puszki na finansowanie programu stypendialnego Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

5. W przyszłą Niedzielę w Kościele w Linówku o godz. 15.00. będzie odprawiona Msza św. ku czci NMP Różańcowej, Patronki mieszkańców Linówka. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

6. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam życzenia Bożej opieki i wstawiennictwa świętych Patronów.

7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej Parafii.