Ogłoszenia duszpasterskie 03.11.2019r. XXXI Niedziela zwykła.

1. Gościmy dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej Księdza Biskupa Henryka Wejmana, Biskupa Pomocniczego naszej Archidiecezji. Ksiądz Biskup przybywa do naszej parafii w ramach wizyty kanonicznej. Podczas Mszy św. w kościele parafialnym udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii.
2. Rozpoczęliśmy miesiąc listopad czas modlitwy wypominkowej za zmarłych. Wypominki codziennie po Mszy św. odprawianej na filiach i w kościele parafialnym.
3. Do 8 listopada możemy zyskać odpust zupełny po spełnieniu następujących warunków i ofiarować za zmarłego.
– nawiedzenie pobożne kościoła
– odmówić modlitwę Ojcze nasz i Wierzę w Boga
– skorzystać ze spowiedzi św. i być w stanie łaski uświęcającej
– przyjąć Komunię św. i pomodlić się w intencji Ojca Świętego.
4. W środę Nowenna do MB nieustającej Pomocy, Msza św. i wypominki o godz. 17.00. Po nabożeństwie przejdziemy w procesji światła na cmentarz na krótką modlitwę. Bardzo proszę, aby każdy z uczestników zaopatrzył się w jeden lub więcej zniczy nagrobnych.
5. Solenizantom i jubilatom nowego tygodnia skaładam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki NMP.
6. Serdecznie dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii. Bóg zapłać.
7. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzę dobrego i szczęśliwego nowego tygodnia.