OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 04.02.2024r. V NIEDZIELA ZWYKŁA.

1. Wdni powszednie w tym tygodniu nie będzie sprawowana Msza św.

2. W sobotę zapraszam dzieci pierwszokomunijne na katechezę parafialną do salki-kaplicy na plebanii od 11.00 – 12.00.

3. W przyszłą Niedzielę w liturgii Mszy św. wspomnimy NMP z Lourdes, Patronkę ludzi chorych, cierpiących i starszych. Jest to również Światowy Dzień Chorego. Na Mszę św. w poszczególnych miejscowościach zapraszam chorych, cierpiących i starszych. Proszę rodziny, aby stworzyły możliwość ludziom chorym i starszym uczestniczenia we Mszy św. w kościele. W czasie Mszy św. udzielę Sakramentu Namaszczenia chorych i pod koniec Mszy św. indywidualnie pobłogosławię Najświętszym Sakramentem.

4. Jubilatom i Solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.

5. Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby parafialne.


14 lutego – Środa popielcowa – rozpoczynamy Wielki Post.

18 lutego – I Niedziela Wielkiego Postu – rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.