OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 04.07.2021 XIV NIEDZIELA ZWYKŁA.

1. Trwają wakacje, wszystkim korzystającym z dni wolnych od zajęć zawodowych i nauki życzę dobrego wypoczynku.

2. Rolnikom życzę odpowiedniej pogody i satysfakcji z wykonywanej pracy.

3. W minionym tygodniu ze środy na czwartek mieliśmy okazję adorować Najświętszy Sakrament modląc się w intencji powołań kapłańskich. Bardzo serdecznie dziękuję parafianom którzy wzięli udział w tej modlitwie.

4. Msze św. w dni powszednie w kaplicy o godz. 17.00. W Niedzielę wg ustalonego planu.

5. W miesiącu lipcu zachęcam do codziennego indywidualnego odmawiania Litanii do Najdroższej Krwi Chrystusa.

6. Po Mszy św. odmawiamy modlitwy do św. Anny.

7. Jubilatom i solenizantom życzę dobrego zdrowia i wszelkich łask.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Na kolonie letnie dla dzieci z ubogich rodzin złożono 110zł. Na remont kościoła parafialnego 520zł. Bardzo serdecznie dziękuję.

9. Wychodząc z kościoła można wziąć kopertę na ofiarę. Za zebrane pieniądze kupimy naszym strażakom figurę św. Floriana – Patrona strażaków.

10. Zapowiedzi przedślubne: Sebastian Wolański, kawaler, zam. Starzyce i Cetner Aleksandra, panna, zam. Szczecin.