Ogłoszenia duszpasterskie 04.08.2019r. XVIII Niedziela zwykła.

1. W miesiącu sierpniu podejmijmy czasowe wyrzeczenie się napojów alkoholowych i modlitwę w intencji o trzeźwość Narodu Polskiego.

2. Dzisiaj pierwsza Niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych. Bardzo proszę Wspólnotę Żywego Różańca o modlitwę w tym miesiącu za ludzi uwikłanych w przeróżne nałogi. O uwolnienie z nałogu i nawrócenie.

3. Dzisiaj Niedziela adoracyjna, po Komunii św. wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja.

4. Rolnikom życzę sprzyjającej pogody i Bożej opieki przy pracach żniwnych.

5. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki NMP.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

7. We wtorek 6.08. o godz. 11.00. w Lutkowie będzie odprawione nabożeństwo ekumeniczne przy współudziale Pastora i wiernych z Niemiec.

8. W nowym tygodniu życzę wszystkim Parafianom i Gościom Bożego błogosławieństwa.