Ogłoszenia duszpasterskie 05.03.2023r. II Niedziela Wielkiego Postu.

1. Rozpoczynamy dzisiaj coroczne rekolekcje wielkopostne potrwają do środy włącznie. Bardzo serdecznie witam w naszej wspólnocie parafialnej ks. Grzegorza Pomorskiego ze Zgromadzenia Księży Salwatorianów. Życzę księdzu wspaniałego pobytu wśród nas i szczególnego działania Ducha Świętego w prowadzeniu nas do odkrywania wielkich tajemnic Bożych. Zapraszam wszystkich parafian do czynnego uczestniczenia w rekolekcjach.

2. Plan rekolekcji zamieszczony jest na stronie internetowej parafii i wywieszony w gablocie.

3. Ofiary zbierane podczas rekolekcji są przeznaczone na organizację rekolekcji.

4. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę zdrowia i Bożej opieki.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. W zeszłą niedzielę zostało złożone 705 zł na pomoc ludności w Ukrainie.

6. Przypominam, że do IV Niedzieli Wielkiego Postu można przynosić dary dla ludności w Ukrainie: art żywnościowe o wydłużonym terminie do spożycia, art chemiczne: proszki, płyny do prania, art. Higieny osobistej dla dzieci i dorosłych, nie zniszczone koce i śpiwory. W/w rzeczy proszę dostarczać na plebanię. Proszę nie przynosić ubrań i obuwia.

7. Od dzisiaj i w czasie rekolekcji można nabywać świece wielkanocne i czekoladowe baranki. Świeca duża – 25zł, świeca jajko – 18zł, czekoladowy baranek – 6 zł.

8. Życzę wszystkim wspaniałej Niedzieli i głębokiego przeżycia rekolekcji wielkopostnych.