Ogłoszenia duszpasterskie 05.05.2019r. III Niedziela Wielkanocna.

1. Nabożeństwa majowe ku czci NMP w kościele parafialnym w dni powszednie o godz. 19.00. W środy i Niedziele po Mszy św. W kościołach filialnych po Mszach św odprawianych wg ustalonego planu.

1. Liturgiczne święta i uroczystości:

Poniedziałek 06.05. Święto św. Filipa i Jakuba Apostołów.

Środa 08.05. Uroczystość św. Stanisława Bp, M. Głównego Patrona Polski.

1. W przyszłą Niedzielę 12.05. troje dzieci z naszej parafii przyjmie po raz pierwszy Komunię św. w Linówku i w Starzycach. W związku z tym wydarzeniem zmienią się godziny odprawiania Mszy św. w naszych kościołach. W Lutkowie o 8.30; W Linówku o 10.00; W Starzycach o 11.30; w Białej o 13.00. i w Długiem o 14.30.

1. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki NMP oraz wstawiennictwa świętych Patronów.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. W miesiącu kwietniu złożono na remont kościoła 1930 zł. Bardzo serdecznie dziękuję za życzliwość, zrozumienie i ofiarność.