Ogłoszenia duszpasterskie 05.07.2020r. XIV Niedziela zwykła

1. W okresie wakacyjnym Msza św. w Niedzielę:
Lutkowo 8.30,
Długie 9.45,
Biała 11.00,
Linówko 12.30.
Starzyce – sobota 18.00.

2. W dni powszednie o godz. 10.30. w Kościele parafialnym.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i modlitwa do ś. Anny jako duchowe przygotowanie do odpustu w kościele parafialnym.

4. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w adoracji Najświętszego Sakramentu z poniedziałku na wtorek. Serdeczne Bóg zapłać tym osobom za modlitwę w intencji powołań.

5. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

7. Wszystkim troszczącym się o czystość w kościołach i kaplicy oraz wokół nich, serdecznie dziękuję.

8. Wszystkim udającym się na urlopy życzę dobrej pogody i wspaniałego wypoczynku. Pozostającym w domach w te wakacje również życzę dobrego wypoczynku.

9. W okresie wakacyjnym nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św. i codziennej modlitwie indywidualnej.

10. Proszę przestrzegać zasad sanitarnych nie narażać siebie i innych na chorobę.

11. Dzisiaj o godz. 19.00. w świetlicy spotkanie Rady duszpasterskiej. Serdecznie zapraszam.