OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 06.05. 2018r. VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Nabożeństwa majowe ku czci NMP będą odprawiane w dni powszednie o godz. 19.00. a w niedziele i święta po Mszy św. odprawianej o godz. 12.00. Nabożeństwa będziemy odprawiali w różnych intencjach, szczególnie jednak o sprzyjającą pogodę i Boże błogosławieństwo dla rolników.

2. Od wczoraj do soboty 12 maja gościmy w naszej Parafii Peregrynujący Obraz Jezusa Chrystusa Pantokratora tzn. Wszechwładcy i Pana wszystkiego. Zachęcam wszystkich Parafian do modlitwy i adoracji wspólnej i indywidualnej. Plan adoracji będzie wywieszony w gablocie przed kościołem.

3. Solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki NMP.

4. W przyszłą Niedzielę 13 maja, będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to również dzień rozpoczęcia objawień Matki Bożej w Fatimie w 1917r. Od przyszłej Niedzieli do października każdego 13 dnia będziemy odprawiać w naszym kościele nabożeństwo fatimskie. W przyszłą Niedzielę nabożeństwo o godz. 18.00.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.

6. Zapowiedzi przedślubne:
Sakrament małżeństwa pragną przyjąć:

Rosa Bartłomiej, kawaler, zam. Starzyce, tut. Parafia.
Gugała Andżelika, panna, zam. Starzyce (3).

Wojciechowska Nikoletta, panna, zam. Starzyce
Mandat Dariusz, Adrian, kawaler, zam. w Górzynie (1)

Stasiak Tomasz, kawaler, zam. Długie
Nowak Judyta, Magdalna, panna, zam. Stargard (1)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.