Ogłoszenia duszpasterskie 06.10.2019r. XXVII Niedziela zwykła.

1. Msza św. w dni powszednie w kościołach naszej parafii będzie odprawiana o godz. 17.00.

2. Dzisiaj w Linówku o godz. 15.00. zostanie odprawiona Suma odpustowa ku czci Matki Bożej Różańcowej. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

3. Nabożeństwa różańcowe odprawiane są w dni powszednie przed Mszą św. na filiach i kościele parafialnym. W niedzielę przed lub po Mszy św.

4. W poniedziałek 7.10. wspomnienie liturgiczne MB Różańcowej.

5. W sobotę 12 października o godz. 11.00 w Bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie, rozpoczną się obchody rocznicy koronacji łaskami słynącego Obrazu MB Zwycięskiej Królowej Polski. Podczas uroczystości zostanie ofiarowana Matce Bożej złota róża. Uroczystej Mszy św. będzie przewodniczyć ks. Abp Wacław Depo, Metropolita Częstochowski.

6. W przyszłą Niedzielę 13.10. będziemy obchodzić w kościele w Polsce XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy”. Po Mszy św. będzie możliwość złożenia ofiary do puszki z przeznaczeniem na stypendia dla młodzieży. „W trud kształtowania wiary i odkrywania powołania młodego pokolenia Polaków włącza się Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która powstała jako owoc pielgrzymki św. Jana Pawła II do Ojczyzny w 1999 r. Stypendia, wypłacane dwóm tysiącom uczniów i studentów z całej Polski, pozwalają im rozwijać swoje dary i talenty”.

7. W przyszłą Niedzielę zapraszam na Mszę św. o godz. 11.30. do kościoła parafialnego dzieci z klasy II i III wraz z rodzicami (z całej naszej parafii), w czasie Mszy św. poświęcimy dzieciom różańce. Będzie to rozpoczęcie przygotowania dzieci do przyjęcia pierwszej komunii św.

8. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki NMP.

9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. W miesiącu wrześniu złożono na remont kościoła 2000zł.Ogólna kwota wynosi 12584zł. W zeszłą niedzielę na KUL i WTUS złożono 107zł.

Wszystkim Parafianom i miłym Gościom, życzę dobrego i błogosławionego nowego tygodnia