Ogłoszenia duszpasterskie 07.02.2021r. V Niedziela zwykła.

1. Msza św. w tygodniu w kościele parafialnym: poniedziałek, czwartek, piątek i sobota o godz. 10.00. we wtorek o godz. 9.00. a w środę o godz. 8.30.

2. W czwartek 11.02. wspomnienie liturgiczne NMP z Lourdes, jest to XXIX Światowy Dzień Chorego. Msza św. w intencji chorych o godz. 16.00. w kościele parafialnym. Proszę w miarę możliwości pomóc przyjechać starszym i chorym z całej naszej parafii. W czasie Mszy św. udzielę Sakramentu Namaszczenia Chorych i pobłogosławię Najświętszym Sakramentem.

3. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki NMP.

4. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

5. Dzisiaj spotkanie z radą parafialną o godz. 18.00. na plebani.

6. 17 lutego Środa popielcowa, rozpoczniemy liturgiczny okres Wielkiego Postu. Postarajmy się przeżyć ten czas w duchu pokuty i modlitwy. Niech będzie to czas naszego osobistego i parafialnego nawrócenia.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.