Ogłoszenia duszpasterskie 07.07.2019r. XIV Niedziela zwykła

1. W miniony poniedziałek o godz. 18.00. zakończyliśmy w naszym kościele
24 godzinną modlitwę wstawienniczą i post w intencji powołań kapłańskich. Bardzo serdecznie dziękuję Parafianom za dzienne i nocne czuwanie na modlitwie przed Jezusem Eucharystycznym. Za piękne śpiewy wielbiące Boga i Matkę Najświętszą. Niech Wszechmogący Bóg wszystkim błogosławi.

2. W okresie wakacyjnym, życzę wszystkim wypoczywającym wspaniałej pogody, dobrego i bezpiecznego wypoczynku.

3. Rolnikom i ogrodnikom, oraz pracującym w innych profesjach, życzę Bożego błogosławieństwa i radości z wykonywnej pracy.

4. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych w dni powszednie. Msza św. w poniedziałek, środę, czwartek i piątek o godz. 10.00, w sobotę o godz. 12.00. We wtorek Mszy św. nie będzie.

5. Serdecznie dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii. Bóg zapłać.

6. Biała: Zakończył się remont w naszym kościele, chcę bardzo serdecznie podziękować wszystkim którzy podjęli trud tego remontu. W pierwszej kolejności Panom, którzy najpierw przygotowywali ściany do malowania i potem malowali, dziękuję Paniom, które dbały o czystość kościoła w czasie remontu i posprzątały kościół po remoncie, aby już dzisiaj mogła być odprawiona Msza św. Bardzo serdecznie dziękuję, wszystkim mieszkańcom Białej, którzy ofiarowali co miesiąc pieniądze na remont kościoła. Z głębi serca wyrażam wdzięczność Pani Marii, za podjęty trud i determinację w doprowadzeniu do remontu kościoła i zaangażowanie w remont. Wszystkim
tu pracującym i wspierającym ten trud remontu niech Pan Bóg błogosławi.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.