OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 07.07.2024 XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bardzo serdecznie dziękuję parafianom z Długiego, którzy w minioną Niedzielę do północy i w poniedziałek w ciągu dnia adorowali Najświętszy Sakrament w ramach archidiecezjalnej modlitwy o powołania do kapłaństwa. Bóg zapłać.
2. Msza św. w okresie wakacyjnym będzie odprawiana wg nowego planu:
Biała godz. 9.00.
Lutkowo godz. 10.15.
Długie godz. 11.15.
Starzyce godz. 12.15.
3. W Linówku Msza św. niedzielna będzie sprawowana w sobotę o g. 17.00.
4. Msza św. w dni powszednie: Długie: poniedziałek, wtorek, środa o 10.00.
Lutkowo: czwartek o 17.00. Biała: piątek o 17.00.
5. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia i opieki Bożej.
6. Odpust ku czci św. Anny będziemy obchodzić w piątek 26 lipca, o godz. 18.00. będzie to również dzień wizytacji kanonicznej. Uroczystości będzie przewodniczył ks. bp. Henryk Wejman.
7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafialne.
8. Komunikat Kurii Metropolitalnej
„Ks. Dziekan dekanatu Wolin Leszek Konieczny serdecznie zaprasza do udziału w Dniach Ottonowych, które odbędą się w Wolinie w dniach od 19 do 21 lipca br. W programie koncerty, sympozja i wspólna modlitwa. Centralnym wydarzeniem tych dni będzie procesja Ottonowa, która wyruszy z kościoła św. Stanisława w niedzielę 21.07.br. o godz. 12.00. Natomiast o godz. 12.15 rozpocznie się uroczysta Msza Św. na której nastąpi poświęcenie dzwonu wiary Św. Ottona. Serdecznie zapraszamy do Wolina na wspólną modlitwę i na obchody DNI OTTONOWYCH”.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.