Ogłoszenia duszpasterskie 07.10.2018 XXVII Niedziela Roku.

1. Dzisiaj po Mszy św. będziemy odmawiać dziesiątkę różańca św. w intencji o obfitość Bożego Ducha oraz wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu Polskiego i zachowanie wiary w pokoleniach naszego Narodu.

2. Nabożeństwa Różańcowe w Niedzilę po Mszy św., a w dni powszednie wg planu odprawiania Mszy św. W inne dni odmawiamy różaniec indywidualnie lub w gronie rodziny.

3. „Zapraszamy wszystkich na pierwszą w dziejach Szczecina i Archidiecezji papieską koronację Obrazu Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski, która odbędzie się w sobotę, 13 października o godz. 11.30, podczas Mszy Świętej pontyfikalnej pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Wojciecha Polaka, Prymasa Polski w Bazylice św. Jana Chrzciciela, przy ul. Bogurodzicy w Szczecinie.

4. We wtorek w kościele parafialnym o godz. 17.30. Nabożeństwo do św. Anny naszej Patronki i Różaniec w intencji naszej Parafii – do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

5. W środę o godz. 17.30. zapraszam na Nabożeństwo różańcowe dzieci szkolne, kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. Będzie to modlitwa rodziców za dzieci i odwrotnie dzieci za rodziców.

6. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki NMP Różańcowej.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie Parafii. Dziękuję za składane w dalszym ciągu ofiary na remont dachu. Zebrana kwota wynosi 2530zł.