Ogłoszenia duszpasterskie 08.08.2021 XIX Niedziela zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy w naszej parafii 30 rocznicę peregrynacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Naszej uroczystości przewodniczył ks. Bp Henryk Wejman. Bardzo serdecznie dziękujemy za obecność i sprawowanie Najświętszej Ofiary w naszej intencji.

2. W poniedziałek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, współpatronki Europy. Msza św. o godz. 17.00.

3. We wtorek święto św. Wawrzyńca, diakona, męczennika. Msza św. o godz. 17.00.

4. W środę wspomnienie św. Klary dziewicy, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. o godz. 17.00.

5. W sobotę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera, męczennika. Msza św. o godz. 10.00.

6. W przyszłą Niedzielę uroczystość Wniebowzięcia NMP, Msze św. wg planu niedzielnego.

7. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

9. Wszystkim rolnikom w czasie prac żniwnych życzę obfitych plonów, bezpiecznej pracy i odpowiedniej pogody.

10. Zapowiedzi przedślubne
Wojciech Majsakowski, kawaler, zam. Długie
Aleksandra Śliwowska, panna, zam. Długie (2)
Radosław Rytwiński, kawaler, zam. Białej
Wiktoria Kuligowska, panna, zam. Rzeplino (2).