Ogłoszenia duszpasterskie 08.09.2019r. XXIII Niedziela zwykła.

  1. W kościele w Polsce trwa nowenna o Krzyżu świętym. W kościołach naszej parafii po Mszy św. odprawiamy nowennę i Litanię o Krzyżu Świętym. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

  1. W sobotę 14.09. o godz. 14.00. proszę, aby przez 3 minuty dzwoniły dzwony w Kościołach w Białej, Lutkowie, Linówku i Długiem. O godz. 15.00. lub później proszę odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia – o ochronę polskich rodzin przed demoralizacją oraz o zachowanie rodziny wg Bożego zamysłu jako sakramentalne małżeństwo kobiety i mężczyzny.

  1. W sobotę w Długiem o godz. 15.00. zostanie odprawiaona Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony. Będą to dożynki gminne. Do wspólnej modlitwy i udziału w dożynkach serdecznie zapraszają organizatorzy.

  1. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00., po nowennie Msza św.

  1. W środę i piątek przygotowanie duchowe do odpustu ku czci MB Bolesnej w Białej. W środę o 17.00. Droga Krzyżowa i nowenna o Krzyżu Świętym. W piątek o 17.00. Spowiedź i różaniec fatimski, o g. 18.00. Msza św. i zakończenie nowenny o Krzyżu św. Odpust w Białej o godz. 15.00. Serdecznie zapraszam do modlitwy.

  1. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam serdeczne życzenia dobrego zdrowia i Bożej opieki.

  1. Za ofiary składane na potrzeby parafii serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.

  1. W nowym tygodniu intensywnego przygotowania do dożynek niech Dobry Bóg nam błogosławi.

Dla kandydatów do Bierzmowania: Spotkanie w sobotę 14.09. o godz. 11.00. w świetlicy wiejskiej w Długiem.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.