Ogłoszenia duszpasterskie 09.02.2020r. 5 Niedziela zwykła.

1. Od poniedziałku rozpoczynają się ferie zimowe dla dzieci, młodzieży i nauczycieli. Życzymy im dobrego odpoczynku i nabrania nowych sił do pracy dydaktycznej, wychowawczej i nauki.
2. W poniedziałek 10.02. o godz. 12.00. rozpocznie się Msza św. pogrzebowa w intencji naszej parafianki + Janiny Kałuckiej. Do wspólnej modlitwy zapraszam wszystkich parafian.
3. We wtorek 11.02. liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes – jest to również XXVIII Światowy Dzień Chorego, ustanowiony przez św. Jana Pawła II. W tym dniu zapraszam o godz. 16.00. do kościoła parafialnego chorych i starszych mieszkańców naszej parafii.
Program światowego dnia chorego będzie następujący:
16.00. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
16.20 – 16.45. adoracja NS i okazja do spowiedzi św.
16.50. Msza św. z udzieleniem Sakramentu chorych.
4. W środę o godz. 16.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św.
5. W tym tygodniu na filiach nie będzie Mszy św. W czwartek, piątek i sobotę nie będzie Mszy św. kościele parafialnym.
6. Komunikat Kurii Metropolitalnej „Zapraszamy wszystkich wiernych do udziału we Mszy Świętej w intencji śp. Księdza Biskupa Stanisława Stefanka w 30 dniu po jego śmierci. Eucharystia pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi odbędzie się 17 lutego br. o godz. 18.00 w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie.”
7. W środę zakończyłem wizytę duszpasterską w naszej parafii, serdecznie dziękuję za miłe przyjęcie, budujące rozmowy i świadectwo waszej wiary. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
8. Statystyka kolędowa wygląda następująco: wg USC parafię zamieszkuje 1262 osoby. Dane z kartoteki parafialnej: Parafia liczy 308 rodzin. Zameldowanych a nie mieszkających parafian jest w przybliżeniu 178 osób.
Zatem 1262 – 178 = 1084 osób. A więc rzeczywista liczba parafian to 1084 osoby. Kolędę przyjęło 254 rodziny, nie przyjęły lub nie było 63 rodziny. Procentowo przyjęło 82,50%, nie przyjęło 20.50%. Jeszcze raz za wszelkie okazywane dobro i wspólną modlitwę serdecznie dziękuję.
9. Wszystkim życzę błogosławionego nowego tygodnia i zapraszam na nabożeństwa do kościoła parafialnego.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.