Ogłoszenia duszpasterskie 09.12.2018r. Druga Niedziela Adwentu.

1. W okresie adwentu w dni powszednie są odprawiane Msze św. roratnie wg. tygodniowego planu sprawowania Mszy św. Na roraty zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych.

2. W poniedziałek 10.12. zapraszam Parafian na Mszę św. o godz. 17.00. z okazji moich imienin.

3. W środę o 17.00. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza św. roratnia.

4. Opłatki wigilijne można nabywać po Mszy św. w zakrystii lub w tygodniu na plebanii. Są do nabycia również kalendarze ścienne po 5zł.

5. W przyszłą Niedzielę będzie można nabyć świece Caritas jako „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” przez zakup takiej świecy ofiarowujemy wielu dzieciom przeżycie tradycyjnych polskich świąt Bożego Narodzenia. Zachęcam do włączenia się w to dzieło miłosierdzia. Świece małe czerwone kosztują 5zł, świece kule z podstawaką i bez kosztują 15zł.

6. Jubilatom i solenizantom nowego adwentowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.

7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na tacę oraz za wszelką życzliwość.

8. W imieniu swoim, rady sołeckiej i rady duszpasterskiej serdecznie zapraszamy starszych, samotnych i chcących pośpiewać razem kolędy na wigilijne spotkanie opłatkowe w Niedzielę 16.12. o godz. 17.00. w świetlicy wiejskiej w Długiem.