Ogłoszenia duszpasterskie 10.03.2019r. I Niedziela Wielkiego Postu.

1. W okresie Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwa: Gorzkie Żale w Niedzielę przed lub po Mszy św. Droga Krzyżowa w kościołach filialnych o g. 16.30. przed Mszą św. wg ustalonego tygodniowego planu. W Kościele parafialnym w piątek o godz. 18.00.

2. W przyszłą Niedzielę będziemy modlić się o powołania kapłańskie dla naszej Archidiecezji. W naszej Parafii będziemy gościć alumna AWSD w Szczecinie. Po Mszy św. będzie można złożyć ofiarę na utrzymanie Seminarium.

3. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w III Niedzielę Wielkiego Postu 24.03.2019.

4. Zwracam się z uprzejmą prośbą o przygotowanie większej ilości palm wielkanocnych, aby można było udekorować każdą ławkę w kościele i jedną większą, aby postawić przy ołtarzu. Niedziela Palmowa przypada 14.IV.

5. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Bożej opieki i wstawiennictwa świętych patronów.

6. Spotkania z kandydatami do Bierzmowania w tym tygodniu na filiach w poszczególne dni sprawowania nabożeństw, a w kościele parafialnym w piątek o g. 18.00.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i ofiary na AWSD w Szcecinie – w ubiegłą Niedzielę złożono 90zł.

8. Zapowiedzi przedślubne (3)
Łonyszyn Ariel, kawaler, zam. Długie
Wiśniewska Iwona, panna, zam. Długie

9. Starzyce: Bardzo serdecznie dziękuję za piękne przygotowanie uroczystości odpustowej w kaplicy, za dekorację, za uczestnictwo i wspólną modlitwę oraz za poczęstunek w świetlicy wiejskiej i za ofiary złożone na remont kaplicy.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.