Ogłoszenia duszpasterskie 10.10.2021r. XXVIII Niedziela zwykła.

1. Dzisiaj XXI Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się”. W tym dniu wspominamy i dziękujemy Bogu za dar św. Jana Pawła II. Od ponad 20 lat budujemy żywy pomnik dla św. Jana Pawła II, wspomagając finansowo i duchowo Dzieło Nowego Tysiąclecia tj. Dzieci i młodzież z małych miejscowości. Po Mszy św. można złożyć ofiarę do puszki na ten właśnie cel.

2. Dzisiaj w Kościele w Linówku – odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej.

3. Nabożeństwa Różańcowe odprawiane będą w kościołach naszej parafii: Starzyce – poniedziałek g. 17.00;
Linówko – wtorek g. 17.00;
Długie – środa g. 17.00;
Lutkowo – czwartek g. 17.00;
Biała – piątek g. 17.00.

4. W środę w kościele parafialnym Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy i Msza św.

5. W liturgii wspominamy w Piątek – św. Teresę od Jezusa i w sobotę – św. Jadwigę Śląską, solenizantkom, solenizantom i jubilatom nowego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Różańcowej.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

Wszystkim życzę błogosławionego nowego tygodnia.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.