Ogłoszenia duszpasterskie 10.11.2019r. XXXII Niedziela zwykła.

1. W miesiącu listopadzie wspominamy i modlimy się za naszych zmarłych. Wypominki są odczytywane w tygodniu wg ustalonego planu odprawiania Mszy św. i w Niedzielę.

2. Jutro w poniedziałek 11.11 obchodzimy 101 rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę. O 11.30. gromadzimy się przy remizie strażackiej, aby zaśpiewać Hymn narodowy i uczestniczyć w podniesieniu flagi na maszt. O godz. 12.00. w kościele parafialnym uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny, po Mszy św. modlitwa wypominkowa i niepodległościowy montaż słowno-muzyczny przygotowani przez młodzież i dorosłych. Do wspólnego świętowania serdecznie zapraszam.

3. W poniedziałek w kościołach filialnych będą odprawiane nabożeństwa wypominkowe: Starzyce 9.00., Lutkowo 10.00., Biała 15.00., Linówko 16.00.

4. W minioną niedzielę gościliśmy ks. Biskupa Henryka Wejmana w naszej parafii, bardzo dziękuję wszystkim za obecność i modlitwę, dziękuję przedstawicielom za przygotowanie i powitanie ks. biskupa. Dziękuję za porządki w kościołach i dekoracje. W sposób szczególny dziękuję rodzicom młodzieży, która przystąpiła do bierzmowania za piękną i wymowną dekorację kościoła, za posprzątanie świątyni i za prezent ofiarowany do wszystkich kościołów naszej parafii. Młodzieży dziękuję za dobre przygotowanie się do przyjęcia sakramentu.

5. W piątek 15.11. odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 10.00.

6. Od piątku, 15 listopada br., do soboty przed Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, tj. do 23 listopada br., we wszystkich parafiach będziemy przeżywać Nowennę do Jezusa Chrystusa Króla, w intencji o łaskę poddania się Jezusowi Chrystusowi Królowi w życiu osobistym i społecznym w naszej Ojczyźnie.

7. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

9. Wyjazd na jarmark bożonarodzeniowy.
10. Pielgrzymka do Lwowa we wrześniu 2020r.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.