Ogłoszenia duszpasterskie 11.07.2021 XV Niedziela zwykła.

1. Dzieciom, młodzieży i dorosłym korzystającym z wakacyjnego wypoczynku życzę słonecznej pogody i dobrego odpoczynku.
2. Pracującym na roli i wszystkim innym życzę owoców i satysfakcji z wykonywanej pracy.

3. Msza św. w tygodniu w środę o g. 17.00. i w sobotę o g. 10.00. w kaplicy na plebanii.

4. Nowenna do Matki Bożej i modlitwy do św. Anny w środę o godz. 17.00.

5. Powoli zbliża się czas naszej uroczystości związanej z 30 rocznicą nawiedzenia naszej parafii przez obraz Matki Bożej Jasnogórskiej. Z wracam się z prośbą do małżonków, którzy w tym roku obchodzą 30 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa, aby zgłosili się do mnie. O to samo proszę tych parafian, którzy urodzili się w 1991r i przyjęli sakrament chrztu. W celu wyrażenia zgody na bezpośredni udział w uroczystej liturgii.
Bardzo proszę wszystkich parafian o włączenie się w przygotowanie naszej uroczystości.

6. Od 5 do 7 sierpnia będziemy przeżywać rekolekcje maryjne przygotowujące nas bezpośrednio do uroczystości. Bardzo proszę, aby wszyscy skorzystali z łaski danej nam od Boga.

7. Jubilatom i solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

9. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę. Plan pielgrzymki wywieszony jest w gablocie przed kościołem.