Ogłoszenia duszpasterskie 11.08.2019r. XIX Niedziela zwykła.

1. W okresie wakacyjnym życzę wszystkim wypoczywającym słonecznej pogody i udanego wypoczynku.

2. Miesiąc sierpień to miesiąc abstynencji, powstrzymujemy się od spożywania napojów alkoholowych.

3. Msza św. w poniedziałek, wtorek, środę, piątek o godz. 10.00. Zapraszam do wspólnej modlitwy i zamawiania intencji mszalnych.

4. W czwartek 15 sierpnia obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. wg planu niedzielnego. Zapraszam do uczestnictwa i wspólnej modlitwy.

5. Jubilatom i solenizantom składam życzenia dobrego zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

6. W sobotę o godz. 17.30. w Lutkowie odprawię Mszę św. dożynkową, po Mszy św. przejście uroczystego korowodu z kościoła na boisko na dalszą część dożynek.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na utrzymanie parafii. Bardzo dziękuję za złożone pieniądze na ubezpieczenie kościołów. Kwotę 533 zł wpłaciłem na konto ubezpieczyciela. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

8. Komunikaty Kurii Metropolitalnej w Szczecinie:

„Zapraszamy do udziału w XXXI Pieszej Pielgrzymce ze Stargardu do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie, która odbędzie się 15 sierpnia br. Pielgrzymka wyruszy o godz. 4.15 z kościoła pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie i zakończy się ok. godz. 13.00 w Sanktuarium uroczystą Mszą Świętą.”

„Zapraszamy do udziału w XXVII Pieszej Pielgrzymce ze Szczecina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu, która odbędzie się w dniach od 23 do 25 sierpnia br. Tegoroczna pielgrzymka wyruszy pod hasłem: „UFASZ?”. Uroczysta inauguracja pielgrzymki nastąpi w piątek podczas Mszy Świętej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. Zapisy odbywają się na stronie internetowej www.mysliborska.pl do 22 sierpnia. Można także zapisać się osobiście w dniach 21 i 22 sierpnia br. w biurze Fundacji Małych Stópek przy kościele pw. św. Jana Ewangelisty na ul. Świętego Ducha 9 w Szczecinie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej.”

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.