Ogłoszenia duszpasterskie 11.11. 2018 100-lecie odzyskania Niepodległości przez Polskę XXXII Niedziela Roku.

1. Dzisiaj obchodzimy 100 (setną) rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę.
W naszych modlitwach prośmy o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Królowej Polski dla naszej Ojczyzny, dla polskich rodzin, dla dzieci i młodzieży, dla naszych rodaków będących poza granicami Polski. Po Mszy św. przejdziemy wszyscy na plac przed Remizą strażacką, aby uczestniczyć we wciąganiu narodowej flagi na maszt przy śpiewie Hymnu Polski.

2. Od nowego tygodnia do wiosny Msze św. będą odprawiane na filiach o godz. 16.00, a w kościele parafialnym o godz. 17.00.

3. Nabożeństwa wypominkowe i Msze św. za zmarłych poleconych w wypominkach w tym tygodniu:

STARZYCE- poniedziałek g. 10.00. Msza św. za zmarłych poleconych w wypominkach.
czwartek g. 16.00. Nabożeństwo wypominkowe.

LINÓWKO – poniedziałek g. 11.30. Msza św. za zmarłych poleconych w wypominkach.
piątek g. 16.00. Nabożeństwo wypominkowe.

LUTKOWO – poniedziałek g. 16.00. Nabożeństwo wypominkowe
czwartek – g. 17.00. Msza św. za zmarłych poleconych w wypominkach.

BIAŁA – środa g. 16.00. Nabożeństwo wypominkowe.
piątek g. 17.00. Msza św. za zmarłych poleconych w wypominkach.

DŁUGIE – wtorek g. 17.00. Nabożeństwo wypominkowe i modlitwy do św. Anny.
Środa g. 17.00. Msza św. za zmarłych poleconych w wypominkach.

4. W piątek 16.11. rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Będziemy odmawiać nowennę po Mszy św. W ten sposób chcemy modlitewnie i duchowo przygotować się do odpustu w Kościele filialnym w Lutkowie 25.11.2018r.

5. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.