OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12.05.2024 WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE.

1. DZISIAJ W LUTKOWIE O G. 11.30. PIERWSZA KOMUNIA ŚW. W TYGODNIU PO KOMUNII ŚW. DZIECI PRZYCHODZĄ W STROJACH KOMUNIJNYCH W CZWARTKI I NIEDZIELĘ DO KOŃCA MAJA. BÓG ZAPŁAĆ RODZICOM ZA WSZELKIE PRZYGOTOWANIA DO UROCZYSTOŚCI.

2. NABOŻEŃSTWA MAJOWE ODPRAWIAMY W NIEDZIELĘ PRZED LUB PO MSZY ŚW. W TYGODNIU PO MSZY ŚW. WG PLANU. W POZOSTAŁE DNI PARAFIANIE GROMADZĄ SIĘ W KOŚCIOŁACH I ODMAWIAJĄ LITANIĘ DO MATKI BOŻEJ.

3. WE WTOREK 14.05. W LITURGII OBCHODZIMY ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA. W TYM DNIU KOŃCZYMY 9-CIO MIESIĘCZNĄ NOWENNĘ ODNOWY WIARY.

4. W CZWARTEK 16.05. W LITURGII OBCHODZIMY ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI, PATRONA POLSKI. JEST TO DZIEŃ IMIENIN KS. ABP SENIORA ANDRZEJA DZIĘGI, POLECAJMY BYŁEGO PASTERZA BOŻEJ OPIECE.

5. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO. W TYM DNIU DWOJE DZIECI PRZYSTĄPI DO PIERWSZEJ KOMUNII ŚW. W LINÓWKU.

6. W UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO ROZPOCZYNAMY W KOŚCIELE NAD ODRĄ I BAŁTYKIEM OBCHODY JUBILEUSZOWE 900-LECIA POMORSKIEJ MISJI ŚW. OTTONA Z BAMBERGU, BĘDZIE TO CZAS DUCHOWEJ ODNOWY I POGŁĘBIENIA WIARY. BĘDZIE TO ROK OTTONOWY W NASZEJ ARCHIDIECEZJI.

7. JUBILATOM I SOLENIZANTOM SKAŁADAM NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCHENIA BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA I OPIEKI MATKI BOŻEJ.
8. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY SKŁADANE NA POTRZEBY PARAFIALNE.

9. NA PIELGRZYMKĘ PO DOLNYM ŚLĄSKU I NA JASNĄ GÓRĘ W DNIACH 23-28.09. BR SĄ JESZCZE 4 WOLNE MIEJSCA. CENA 1950ZŁ, PLAN PIELGRZYMKI WYWIESZONY JEST W GABLOCIE I ZAMIESZCZONY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.