Ogłoszenia duszpasterskie 12.06.2022r. Uroczystość Najświętszej Trójcy.

1. W najbliższy czwartek obchodzimy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, po Mszy św. procesje eucharystyczne ulicami naszych miejscowości. Plan procesji wywieszony jest w gablocie i zamieszczony na stronie internetowej parafii. Proszę przygotować ołtarze na trasie procesji.

2. Procesje eucharystyczne wokół kościoła parafialnego w piątek i sobotę po nabożeństwie czerwcowym o godz. 18.00. W Niedzielę po Mszy św. w kościele parafialnym.

3. W poniedziałek 13 czerwca wspominamy św. Antoniego z Padwy. Jest to również rocznica drugiego objawienia Matki Bożej w Fatimie. W kościele w Lutkowie nabożeństwo fatimskie i poświęcenie figury Matki Bożej ofiarowanej przez Wspólnotę Żywego Różańca o g. 15.00.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Litania do NSPJ i Msza św. o g. 16.30.

5. Jubilatom i solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia.
6. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

7. Zapowiedzi przedślubne:
Jan Majsakowski, kawaler, zam. Długie
Agnieszka Łucja Nietrzeba, panna, zam. Jarosław (1).

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.