Ogłoszenia duszpasterskie 12.08.2018r. XIX Niedziela Roku

1. W środę 15 sierpnia. Uroczystość Wniebowzięcia NMP i Święto Wojska Polskiego. Msze św. wg planu niedzielnego. W czasie Mszy św. poświęcenie zbóż, ziół, kwiatów i owoców.

2. W sobotę 18 sierpnia o godz. 16.00. Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony. Zapraszam wszystkich rolników, ogrodników, działkowców i wszystkich Parafian do wspólnego uczestnictwa i dziękowania Panu Bogu za owoce Matki Ziemi i rolniczy trud naszych parafian.

3. Dzisiejsze ofiary składane na tacę są przeznaczone na KUL i WTUS.
4. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki NMP.

5. Trwają zapisy na pielgrzymkę w dniach 27-29.09.br, koszt pielgrzymki 420zł.
6. Ubezpieczenie kościołów i kaplicy w naszej Parafii wynosi w tym roku 546zł. tj. 109,20zł na kościół.

7. W sobotę 18sierpnia od godzin porannych rozpocznie się zapowiadany remont dachu nad zakrystiami i prezbiterium. Koszt remontu wyniesie 3000zł. Do tej pory złożono ofiary w kwocie: 1970 tj. Indywidualne wpłaty 1070zł i 900zł z odpustu. Bardzo proszę o dalsze wsparcie finansowe remontu części dachu na kościele.

8. Serdeczne Bóg zapłać składam za ofiary na potrzeby parafii, za życzliwość i zrozumienie.

9. Od dzisiaj do końca sierpnia proszę rodziców, aby zapisywali swoje dzieci z klasy: II, III, VI, VII, VIII SP i III gimn na katechezy parafialne przygotowujące do przyjęcia sakramentów Bierzmowania, Pokuty i Pojednania oraz Eucharystii. Młodzież ponad gimnazjalna i dorośli, którzy nie mają bierzmowania, a chcieliby przyjąć ten sakrament proszę również się zgłosić do mnie.