Ogłoszenia duszpasterskie 12.09.2021r. XXIV Niedziela zwykła.

1. Dzisiaj w Warszawie w Świątyni Opatrzności Bożej uroczystość beatyfikacyjna Sług Bożych: Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia i Matki |Elżbiety Róży Czackiej założycielki Ośrodka dla niewidomych w Laskach koło Warszawy. Módlmy się do Boga za wstawiennictwem nowych błogosławionych o potrzebne na naszej Ojczyzny łaski.

Rozpoczynamy dzisiaj XI Tydzień Wychowania. Jest to szczególny czas modlitwy za dzieci, młodzież i wychowawców.

2. We wtorek w liturgii święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msza św. w Lutkowie o g. 15.30. i w Długiem o g. 17.00.

3. W przyszłą Niedzielę o g. 15.00. Odpust ku czci Matki Bożej Bolesnej w kościele w Białej. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam wszystkich parafian.

4. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.

5. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary wspomagające utrzymanie parafii. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary w zeszłą Niedzielę w ramach Dnia Solidarności z Afgańczykami. Złożono 355zł. Bóg zapłać.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.