Ogłoszenia duszpasterskie 12.XII.2021 Adwent. III Niedziela

1. Roraty i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będą odprawiane w dni powszednie w kościołach naszej Parafii. Dzieci i młodzież zachęcam do uczestniczenia w roratach.

2. W piątek 17.XII odwiedziny chorych i starszych z posługą sakramentalną od godz. 11.00.

3. W sobotę o godz. 11.30. spotkanie formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania w kaplicy na plebanii.

4. W Niedzielę 19.XII kandydaci do Bierzmowania uczestniczą we Mszy św. wraz ze swoimi rodzicami w kościele parafialnym o godz. 11.30.

5. W poniedziałek 20.XII w naszej parafii będzie można skorzystać z adwentowej spowiedzi św. Plan spowiadania podam w przyszłą Niedzielę.

6. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na funkcjonowanie parafii.