OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13.02.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13.02.2022

VI NIEDZIELA ZWYKŁA


1. Msza św. w tygodniu wg stałego planu.

2. W poniedziałek – liturgiczne święto św. Cyryla Mnicha i Metodego Bp, patronów Europy. To dzień modlitw za narody słowiańskie.

3. W środę o godz. 16.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św.

4. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o zaniechanie wszelkich działań zmierzających do rozpętania wojny na Ukrainie oraz pokój na świecie. Jednocześnie zachęcam wszystkich parafian do codziennej wieczornej modlitwy indywidualnej w swoich domach w tych intencjach.

5. Powoli zbliża się koniec karnawału. 2 marca Środa Popielcowa, rozpoczniemy Wielki Post. Od tego dnia rozpoczniemy również rekolekcje wielkopostne, które potrwają do Niedzieli 6 marca. Już dzisiaj zachęcam do odpowiedniego nastawienia i religijnego przeżycia całego Wielkiego Postu.

6. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

7. Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby kościoła i parafii.

8. Wszystkim Parafianom życzę błogosławionej Niedzieli i całego tygodnia.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.