OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13.05.2018 WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

DŁUGIE:
1. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 19.00. z wyjątkiem środy i soboty w te dni nabożeństwo będzie odprawione po Mszy św. W Niedzielę nabożeństwo po Mszy św. odprawionej o godz.12.00.
2. Dzisiaj 13 maja wspominamy pierwsze objawienie się Matki Bożej w Fatimie trojgu dzieciom. Zapraszam dzisiaj o godz. 19.00. na modlitwę różańcową koło figury Matki Bożej na placu przykościelnym.
3. Solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki NMP.
4. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.
5. W czwartek, piątek i sobotę o godz. 19.00. zapraszam uczniów klasy V, VI, VII, II i III gimnazium oraz młodzież na modlitewne przygotowanie do Uroczystości Zesłania Ducha św.
BIAŁA:
1. Nabożeństwo majowe w tygodniu w piątek po Mszy św. o godz. 17.00. W Niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30.
2. W sobotę 19.05. o godz. 15.00. zapraszamy na piknik rodzinny koło świetlicy.
4. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.
LINÓWKO:
1. Nabożeństwo majowe w tygodniu we wtorek po Mszy św. o godz. 17.00. W Niedzielę przed Mszą św. o godz. 10.40.
2. Solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki NMP.
3. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.
4. W przyszłą Niedzielę Msza św. będzie o godz. 8.30.
LUTKOWO:
1. Nabożeństwo majowe w tygodniu w czwartek po Mszy św. o godz. 17.00. W Niedzielę przed Mszą św. o godz. 13.30.
3. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.
4. W przyszłą Niedzielę dwoje dzieci przystąpi do I Komunii św. na Mszy św. o godz. 13.30.
STARZYCE
1. Nabożeństwo majowe w tygodniu w poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00. W Niedzielę przed Mszą św.
3. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.
4. W przyszłą Niedzielę troje dzieci przystąpi do I Komunii św. na Mszy św. o godz. 10.40.