Ogłoszenia duszpasterskie 13.10.2019r. XXVIII Niedziela zwykła.

1. Dzisiaj w Kościele w Polsce obchodzimy 19 Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie chodźmy”. Po Mszy św. można złożyć ofiarę do puszki z przeznaczeniem na stypendia dla uczniów i studentów pochodzących z biednych rodzin.

2. Dzisiaj w Polsce wybory do Sejmu i Senatu. Pamiętajmy, że udział w wyborach jest naszym moralnym i patriotycznym obowiązkiem.

3. Dzisiaj z naszej Parafii uczniowie z klasy II i III rozpoczynają przygotowanie dalsze i bliższe do sakramentu pokuty i pojednania i sakramentu eucharystii. Życzymy dzieciom i ich rodzicom, aby w tym szczególnym czasie pogłębili swoją wiarę.

4. Nabożeństwa różańcowe odprawiane są w dni powszednie o 17.00 przed Mszą św. na filiach i w kościele parafialnym wg tygodniowego planu sprawowania Mszy św. a w Niedziele przed lub po Mszy św.

5. W środę o godz. 17.00. będzie odprawiona Msza św. dziękczynna za dar pielgrzymki do Wilna i na Jasną Górę oraz za szczęśliwą podróż. Po Mszy św. spotkanie z pielgrzymami w świetlicy.

6. W przyszłą Niedzielę zgodnie z uchwałą KEP odbędzie się liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św.

7. Wyłożone są kartki wypominkowe na stoliku. Wypisane można składać po Mszy św. w zakrystii lub w biurze parafialnym.

8. Można już zamawiać intencje Mszy św. na 2020r. Nie będzie możliwości zapisania intencji w czasie kolędy.

9. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Różańcowej.
10. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby Parafii.

11. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom, życzę błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.