Ogłoszenia duszpasterskie 14.11.2021r. XXXIII Niedziela zwykła.

1. Nabożeństwo wypominkowe i Msza św. w tym tygodniu w Białej, Długiem, Linówku i Starzycach o godz. 10.00.
2. Nowenna i Msza św. przed Uroczystością Chrystusa Króla w Lutkowie od poniedziałku do soboty o godz. 16.00.
3. W sobotę o godz. 16.00. w Lutkowie Msza św. w intencji naszej Parafii pod przewodnictwem Ks. Bpa Henryka Wejmana, w czasie Mszy św. poświęcenie figury i witraża Jezusa Chrystusa. Do uczestnictwa i modlitwy serdecznie zapraszam.
4. W Niedzielę 21.11. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wrzechświata, Msza św. odpustowa w Lutkowie o godz. 15.00. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
5. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. będą zbierane do puszki Caritas ofiary pieniężne na organizację pomocy dla migrantów i uchodźców.
6. 11 listopada rozpoczęła się w naszej Parafii modlitewna krucjata różańcowa w intencji naszej Ojczyzny, Parafii i Kościoła powszechnego. Zachęcam naszych Parafian do włączenia się w tę modlitwę, która polega na rozważaniu 4 tajemnic różańcowych: Narodzenie Pana Jezusa, Głoszenie Królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia, Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa, Zesłanie Ducha Świętego, do każdej tajemnicy trzeba odmówić 10 x Zdrowaś Maryjo. Po każdej 10 odmawiamy Chwała Ojcu… a na zakończenie całej modlitwy odmawiamy Pod Twoją obronę… Modlitwa potrwa 9 m-cy do 15 sierpnia 2022r. Każdy kto podejmie się tej modlitwy proszę aby wpisał się do Parafialnej Księgi Pamiątkowej.
7. Jubilatom i solenizantom składam najlepsze życzenia.
8. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie parafii.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.