Ogłoszenia duszpasterskie 15.05.2022 V Niedziela Wielkanocna.

1. Dzisiaj w kościele parafialnym czworo dzieci przystąpi do Pierwszej Komunii świętej. Dzieci bardzo dobrze przygotowały się do tej uroczystości. Wczoraj po raz pierwszy skorzystały ze spowiedzi św. Rodzicom dzieci komunijnych bardzo serdecznie dziękuję za zaangażowanie w przygotowanie dzieci do I Komunii św., dziękuję za posprzątanie świątyni i terenu wokół oraz piękne udekorowania kościoła. Bardzo dziękuję za dar ołtarza w postaci nowych lekcjonarzy dla kościoła parafialnego. Bóg zapłać.

2. Dzieci komunijne bardzo proszę, aby uczestniczyły w strojach komunijnych w niedziele do 26 czerwca i w procesji Bożego Ciała 16 czerwca w miejscowościach w których mieszkają.

3. W poniedziałek 16 maja obchodzimy liturgiczne święto św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski. Jest to również dzień imienin naszego Pasterza ks. Abpa Andrzeja Dzięgi, pamiętajmy o modlitwie w jego intencji.

4. Nabożeństwo majowe ku czci Matki Bożej odprawiamy w kościołach naszej parafii w Niedzielę po Mszy św. w dni powszednie wg stałego planu.

5. Jubilatom i solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia i Bożego błogosławieństwa.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie parafii.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.