Ogłoszenia duszpasterskie 15.07.2018 XV Niedziela Roku

1. W tym tygodniu zapraszam na Mszę św. Od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00., w sobotę o godz. 9.00., w Niedzielę o godz. 12.00.

2. W poniedziałek 16 lipca w liturgii wspominamy NMP z Góry Karmel.
3. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

4. Zbliżamy się powoli do Odpustu parafialnego (26 lipca godz.18.00.) stąd moja wielka prośba o generalne porządki w naszym kościele i zakrystiach, proszę o umycie okien i posadzki, wytrzepanie dywanów i chodników (może trzeba wyprać), uporządkowanie chóru i miejsca pod schodami. Do sprzątania zapraszam wszystkich chętnych w piątek
20 lipca od godz. 15.00.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

6. Będzie organizowana pielgrzymka w dniach 27-29 września, odwiedzimy Sanktuarium w Skrzatuszu, Toruniu, Licheniu, Kaliszu Wlkp, Częstochowie i na Górze św. Anny. Szczegółowy program i cenę podam w następną niedzielę. Zapisy od przyszłej Niedzieli

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.