Ogłoszenia duszpasterskie 15.08.2021 XX Niedziela zwykła.

1. Dzisiaj uroczystość Wniebowzięcia NMP i święto Wojska Polskiego. Wszystkim żołnierzom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej oraz szacunku od całego społeczeństwa.
2. Trwają żniwa, wszystkim rolnikom życzę sprzyjającej pogody i Bożego błogosławieństwa w pracy. Nasze parafalne dożynki odbędą się 4 września.
3. LUTKOWO, Msza św. dożynkowa w sobotę 21.08. g. 16.00.
4. BIAŁA, Zwracam się z wielką prośbą o systematyczne miesięczne dobrowolne ofiary na remont nawierzchni przed kościołem. Ofiary można składać u Pani Marii Ślusarczyk, lub w kopercie na tacę albo wpacać na konto parafialne. Msza św. dożynkowa w sobotę 11.09. g. 16.00.
5. W zeszłą Niedzielę obchodziliśmy 30 lecie nawiedzenia naszej parafii przez kopię cudownego obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Bardzo serdecznie dziękuję, za liczny udział w uroczystości parafianom i miłym gościom. Dziękuję za uczestnictwo w rekolekcjach maryjnych. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej uroczystości. Po Mszy św. odbył się piknik rodzinny, Dochód ze sprzedaży ciasta i innych specjałów w kwocie 1000zł zasilił nasz fundusz remontowy. Bardzo serdecznie dziękuję za tą inicjatywę.
6. W dniach 23 – 25 sierpnia odbędzie się 29 Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu.
7. Tegoroczne dożynki Archidiecezjalne odbędą się 29 sierpnia w Kołbaczu.
8. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa.
9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii, również serdecznie dziękuję za owoce i warzywa, które otrzymuję.
10. Zapowiedzi przedślubne
Wojciech Majsakowski, kawaler, zam. Długie
Aleksandra Śliwowska, panna, zam. Długie (3)
Radosław Rytwiński, kawaler, zam. Biała
Wiktoria Kuligowska, panna, zam. Rzeplino (3).

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.