Ogłoszenia duszpasterskie 16.09.2018r. XXIV Niedziela Roku.

1. Dzisiaj o godz. 16.00. Msza św. odpustowa w Białej z racji wczorajszego liturgicznego wspomnienia Matki Bożej Bolesnej, która patronuje kościołowi w Białej. Serdecznie zapraszam do udziału.

2. We wtorek 18.09. święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. Msza św. w tym dniu w Linówku o godz. 16.30. Jest to święto patronalne Parafii w Kani – Suma odpustowa o godz. 18.00. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza do wspólnej modlitwy.

3. W środę o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza św.

4. W sobotę od godz. 14.00. zapraszamy dzieci, uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum na „Pierwszy parafialny piknik”, przewidziane są: turniej piłki nożnej, projekcja filmu religijnego w świetlicy wiejskiej, gry i zabawy na powietrzu oraz ognisko i pieczenie kiełbasek. Wszyscy chętni gromadzą się na boisku przed plebanią o godz. 14.00.

5. Dzisiaj przy wyjściu z Kościoła składamy ofiary do puszki na KUL i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

6. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Bożego błogosławieństwa i opieki NMP.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę z przeznaczeniem na utrzymanie w parafii oraz za ofiary składane na remont dachu. Obecnie złożona kwota wynosi 2230zł.

8. Biuro parafialne będzie czynne w środę od 19.00 – 20.00.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.