Ogłoszenia duszpasterskie 17.02.2019r. VI Niedziela zwykła.

1. W naszej wspólnocie parafialnej trwa modlitewna „Krucjata Różańcowa” zachęcam, aby włączać się do modlitwy za naszą Ojczyznę, Parafię i Rodzinę. Swoje uczestnictwo w modlitwie proszę odnotować w parafialnej księdze pamiątkowej, która wyłożona jest na ołtarzu maryjnym.

2. Msze św. w tygodniu wg ustalonego planu o godz. 16.00.

3. Dzisiaj o godz. 19.00. spotkanie Rady duszpasterskiej w świetlicy wiejskiej. Serdecznie zapraszam.

4. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę wszelkich łask i opieki Matki Bożej.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii i na AWSD – w zeszłą Niedzielę wpłynęło 240zł. Bardzo dziękuję.

6. W czasie tegorocznej kolędy zainicjowałem powstanie przykościelnej rady duszpasterskiej w Białej i Lutkowie. Rada duszpasterska ma charakter wyłącznie doradczy w zakresie prac remontowych, wystroju kościoła i terenu wokół, informowania społeczności lokalnej o podjętych inicjatywach w w/w sprawach.

7. Od 3 marca będzie nowy porządek sprawowania Mszy św. w Niedzielę i dni powszednie.

8. Będzie organizowana pielgrzymka do Wilna i na Jasną Górę. Był to pomysł pielgrzymów, którzy w zeszłym roku byli na pielgrzymce. Bardzo proszę o potwierdzenie chęci wyjazdu lub rezygnację. Koszt pielgrzymki 1200zł, w dniach 23 – 28.09.2019r. Wpisowe 100zł do końca lutego.