Ogłoszenia duszpasterskie 17.06.2018r. XI Niedziela Roku

1. Msze święte w dni powszednie:
Poniedziałek – Starzyce g. 9.30.
Wtorek – Linówko g. 9.30.
Środa – Długie g.18.00.
Czwartek – Lutkowo g. 9.30.; Długie g. 18.00.
Piątek – Biała g. 17.00.
Sobota – Długie g. 9.00.
2. Nabożeństwo do NSPJ w Kościele parafialnym w Niedzielę, środę i sobotę po Mszy św., w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 19.00.
3. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła składamy ofiarę do puszki na kolonie letnie organizowane przez Caritas dla dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Za wsparcie tego dzieła serdecznie dziękuję.
4. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę wiele Bożych łask i opieki NMP.
5. Zbliża się koniec roku szkolnego, w tym roku po raz pierwszy rekolekcje szkolne mogły się odbywać w różnych terminach. W szkole w Chociwlu rekolekcje będą trwały od poniedziałku 18.06 do środy 20.06. Plan rekolekcji znany jest uczniom. Przypominam, że rekolekcje nie są przedłużeniem weekendu. W ramach zajęć dydaktycznych i wychowawczych odbywają się rekolekcje w szkole i kościele. Zachęcam uczniów z naszej parafii uczęszczających do szkoły w Chociwlu do skorzystania z tych rekolekcji. Msza święta na zakończenie roku szkolnego w piątek 22.06. o godz. 8.00. w kościele w Chociwlu.
6. W naszym kościele Msza święta dziękczynna z okazji zakończenia roku szkolnego będzie w czwartek 21.06. o godz. 18.00. Spowiedź święta przed wakacjami w czwartek od godz. 17.30.
7. Od 18 lutego br w naszej Archidiecezji trwa modlitwa wstawiennicza i post w intencji powołań, każda parafia ma wyznaczony termin 24 godzinnej modlitwy i adoracji W naszej parafii będzie trwała ta modlitwa z niedzieli na poniedziałek 1/2 lipca. Rozpocznie się o godz. 18.00. W przyszłym tygodniu ministranci przejdą po domach z listą indywidualnej adoracji na którą bardzo proszę wpisać siebie i rodzinę na adorację Na kartkach będą zapisane godziny adoracji. Zachęcam wszystkich do takiej modlitwy i takiego wyrzeczenia połączonego z postem (tj odmówieniem sobie rzeczy przyjemnej).
8. Spotkanie Rady duszpasterskiej odbędzie się w czwartek 21.06. o godz. 19.30. na plebanii. Serdecznie zapraszam.
9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej parafii.
10. Chciałbym polecić do kupienia i przeczytania ciekawej w treści i formie książki pt. Miłosierdzie nieskończone. Autorką jest Gabriela Wiśniewska mieszkanka Stargardu udzielająca się w Apostolstwie Apostołów Miłosierdzia. Książka składa się z 2 części: Pierwsza zawiera orędzie Jezusa miłosiernego w formie wierszowanej, a druga część zawiera przystępne treści, inicjatywy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, aby lepiej poznać miłość miłosierną Jezusa. Książka jest również cegiełką umożliwiającą wydanie lektóry dla dzieci o Bożym Miłosierdziu. Zachęcam do nabycia takiej książki. Cena 35zł. Jest tylko 10 sztuk.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.