Ogłoszenia duszpasterskie 17.11.2019r. XXXIII Niedziela zwykła.

1. W miesiącu listopadzie wspominamy i modlimy się za naszych zmarłych poleconych w wypominkach. Wypominki są odczytywane w tygodniu wg ustalonego planu odprawiania Mszy św. i w Niedzielę.

2. W naszej Parafii trwa Nowenna do Jezusa Chrystusa Króla w intencji o łaskę poddania się Jezusowi Chrystusowi Królowi w życiu osobistym i społecznym w naszej Ojczyźnie. Nowenna trwa do 23.11.2019r.

3. W czwartek 21.11. Ofiarowania NMP. Spowiedź św. przed odpustem, Msza św. i wypominki w Lutkowie o godz. 16.00.

4. W Niedzielę 24.11. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W kościele w Lutkowie Msza św. odpustowa ku czci Patrona o godz. 15.00. w czasie Mszy św. zostanie odmówiony Akt poświęcenia parafii i rodzin Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej oraz całego Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Jezusa Chrystusa Króla i przejdziemy w procesji eucharystycznej wokół Kościoła. Wszystkich parafian i gości zapraszam do uczestnictwa i wspólnej modlitwy.

5. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki NMP.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

7. Wszystkim parafianom i gościom życzę błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.