Ogłoszenia duszpasterskie 18.07.2021 XVI Niedziela zwykła.

1. Msza św. w tygodniu w kaplicy na plebanii w środę o godz. 17.00 i w sobotę o godz. 10.00. W czwartek w Lutkowie o godz. 17.00. W Niedzielę wg planu.

2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy święta: św. Marii Magdaleny w czwartek i św. Brygidy współpatronki Europy w piątek. Wspomnienie św. Kingi w sobotę.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. o godz. 17.00. w kaplicy na plebanii.

4. Przyszłą Niedzielę 25 lipca, będziemy obchodzić w Kościele w Polsce jako dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Polsce i Europie. Jako Kościół pragniemy wesprzeć poszkodowanych modlitwą i ofiarą. Po Mszy św. będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na ten cel.

5. W przyszłą Niedzielę będziemy obchodzić liturgiczne wspomnienie św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Poświęcenie pojazdów po Mszy św.

6. Jubilatom i solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia.

7. Bóg zapłać za życzliwość i ofiary na potrzeby kościoła.

8. Przy wyjściu z kościoła można wziąć od ministranta kopertę na ofiarę na zakup figury św. Floriana dla naszych strażaków.

9. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę. Plan pielgrzymki jest wywieszony w gablocie przed kościołem.