Ogłoszenia duszpasterskie 18.11.2018r. XXXIII Niedziela Roku

1. Od poniedziałku do środy nie będzie nabożeństw wypominkowych i Mszy św. na filiach.

2. W środę 21.11. Ofiarowanie Najśw. Maryi Panny. Nowenna, wypominki i Msza św. o godz. 17.00.

3. W czwartek 22.11. rozpoczniemy w kościele w Lutkowie trzy dniowe duchowe przygotowanie do uroczystości odpustowej ku czci Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

– czwartek godz. 16.00. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja indywidualna. O 16.30. Koronka do Bożego Miłosierdzia i wypominki. Msza św. o godz. 17.00.

– piątek godz. 16.00. Nabożeństwo pokutne, wystawienie Najśw. Sakramentu i spowiedź św. O 17.00. Msza św. Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

– sobota godz. 16.00. wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i wypominki, o godz. 17.00. Msza św.

4. W przyszłą Niedzielę 25.11. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, odpust w kościele w Lutkowie, Suma odpustowa będzie odprawiona o godz. 16.00. w czasie Mszy św. zostanie odmówiony Akt poświęcenia parafii i rodzin Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej oraz całego Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Jezusa Chrystusa Króla.- wszystkich parafian zapraszam do uczestnictwa i wspólnej modlitwy.

5. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam szczere życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki NMP.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.