Ogłoszenia duszpasterskie 19.06.2022r. XII Niedziela Roku.

1. Trwamy w oktawie Bożego Ciała, procesje eucharystyczne wokół kościoła po Mszy św. i nabożeństwie czerwcowym w kościołach naszej parafii do czwartku włącznie.
2. W piątek 24.06. uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. w Białej o g. 12.00. Jest to również dzień zakończenia roku szkolnego. Msza św. dla uczniów i ich rodziców o g. 8.00. w kościele w Chociwlu. W Dobrzanach Msza św. o g. 18.00.
3. W sobotę 25.06. wspomnienie liturgiczne Niepokalanego Serca NMP, Msza św. w Długiem o g. 18.00.
4. Od najbliższej Niedzieli 26.06, zmiana godzin sprawowania Mszy św. w Niedziele i dni powszednie na czas wakacji.
Starzyce 8.10.
Linówko 9.15.
Biała 10.20.
Długie 11.30.
Lutkowo 12.50.
5. W okresie wakacyjnym w dni powszednie Msza św. w kościele parafialnym o godz. 10.15.
6. W Niedzielę 26.06. o g. 18.00. zapraszam chętnych parafian na Nieszpory i modlitwy ku czci św. Anny. Rozpoczniemy nasze duchowe przygotowanie do odpustu, który będziemy obchodzić w Niedzielę 24 lipca o g. 15.00.
7. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.
8. Uczniom, rodzicom i nauczycielom życzę dobrze przeżytych i bezpiecznych wakacji.
9. Rolnikom, ogrodnikom, działkowcom i wszystkim pracującym życzę odpowiedniej pogody i Bożego błogosławieństwa w pracy.
10. Wspominając uroczystość Bożego Ciała, pragnę jeszcze raz podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie procesji i ołtarzy eucharystycznych.
11. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.
12. Zapowiedzi przedślubne:
Jan Majsakowski, kawaler, zam. Długie
Agnieszka Łucja Nietrzeba, panna, zam. Jarosław (2)
Ewa Surowiec, panna, zam. Biała
Paweł Siemianowski, kawaler, zam. Szczecin (1)