Ogłoszenia duszpasterskie 19.09.2021 XXV Niedziela zwykła.

1. Dzisiaj w Kościele w Białej uroczystość odpustowa ku czci Matki Bożej Bolesnej, Patronki kościoła o godz. 15.00. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
2. We wtorek wyrusza pielgrzymka autokarowa z naszej parafii i z Ińska. Wyjazd zapisanych pielgrzymów o godz. 4.00. z przystanku koło plebanii. Bardzo proszę o modlitwę za nas pielgrzymów, my odwzajemnimy się również modlitwą w sanktuariach podkarpacia i na Jasnej Górze.
3. W czasie mojej nieobecności w nagłych sprawach proszę się zwracać do ks. Rafała w Parafii w Chociwlu.
4. W przyszłą Niedzielę Msza św. wg stałego planu.
5. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. zapisy dzieci z klasy III na rozpoczęcie przygotowania do I Komunii św.
6. Jubilatom i solenizantom składam najlepsze życzenia.
7. Bóg zapłać za ofiary wspomagające utrzymanie naszej parafii.

Ogłoszenia duszpasterskie 26.09.2021 XXVI Niedziela zwykła.

1. W ostatnim tygodniu września i na początku października w liturgii kościoła obchodzimy: we wtorek wspominamy św. Wacława, w środę święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, w czwartek wspominamy św. Hieronima, w piątek wspominamy św. Teresę od Dzieciątka Jezus, w sobotę wspomnienie św. Aniołów Stróżów.
2. W pierwszy piątek miesiąca – 1 października rozpoczynamy nabożeństwa ku czci Matki Boskiej Różańcowej. W kościele parafialnym o godz. 15.00. i w kościele w Białej o godz. 17.00.
3. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 10.30.
4. W Niedzielę 3 października po Mszy św. będziemy składać ofiarę na pomoc, dla jeszcze nie narodzonego Antosia, który już ma stwierdzoną wadę serca w łonie matki, a gdy się urodzi zacznie umierać. To wielki cios dla rodziców i dla tego dziecka. Pieniądze będą przeznaczone na leczenie za granicą. Na takie życiowe dramaty nie możemy być obojętni. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękuję. Niech Bóg wynagrodzi dobroć waszego serca.
5. Jubilatom i solenizantom składam najlepsze życzenia.
6. Bóg zapłać za ofiary wspomagające utrzymanie naszej parafii.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.